Ã–VRIGT / Musikinstrument / Fiol 17212232

nr 1721 2232

Fiol

med stråke i fodral, längd= 58-71cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 september 2025
kl 18:53:41

28/8 19:23:52 1      Vinnande bud
28/8 19:29:36 1      justering av budtak